Realizacje

Economic 20

Ekonomiczna ścianka działowa w bogatej gamie kolorystyk. Z powodzeniem stosowane jako panele nabiurkowe. Więcej informacji o systemie Economic 20 na stronie oferty.

Alu-Economic

Ekonomiczne rozwiązanie - ścianki działowe Alu-Economic. Przykładowa realizacja dla jednego z naszych klientów. Szczegóły informacji na temat systemu na stronie Alu-Economic.

Light 21

Grubość ścianki biurowej: 21 mm. Płyta tapicerowana w ramce aluminiowej dostępna w dwóch typach: wersja twarda tapicerowana i wersja miękka tapicerowana, pozwalająca na wbijanie pinezek oraz z podwyższoną absorpcją dźwięku. Light 21.

 

 

Acoustic 50

Realizacja biurowych ścianek o podwyższonej dźwiękochłonności. Ścianki doskonale nadają się do podziału otwartej przestrzeni.
Więcej na stronie Acoustic 50.

Exclusive 40

Przykładowe zastosowanie ścianek działowych Exclusive 40 - ekskluzywnego systemu ścianek działowych z zaokrąglonymi profilami aluminiowym z dowolnie wybranym przez klienta wypełnieniem. Ścianka działowa z różnymi możliwościami wykończenia i dostosowania. Idealna w pomieszczeniach typu Call Center, możliwa także do zastosowania jako wygłuszające przegrody biurkowe.
Więcej na stronie Exclusive 40.

Melamin 18

Realizacja systemu ścianek działowych Melamin 18. Ścianki działowe, przegrody biurkowe z elementami wygłuszającymi. Zbudowana z płyty laminowanej w otoczce plastikowych profili. Więcej na stronie Melamin 18.

Office 30

Ekonomiczna ścianka w całości obciągnięta tkaniną, która idealnie dopasuje się do wystroju biura. Ścianka działowa poddaje się łatwej adaptacji, poprzez łączenie za pomocą gumowych czarnych łączników, w różnych konfiguracjach. Z powodzeniem stosowana także jako przegrody biurkowe. Więcej na stronie Office 30.